Plecak na laptopa do 200 zł. Wybieramy najlepszy

Witajcie drodzy czytelnicy. Dziś mamy dla Was temat nieco inny, chociaż też związany z plecakiem.  Chodzi o plecaki poświęcone kwestiom technicznym, bezpieczeństwa oraz wygody w transporcie Waszego laptopa.

rodzina w plecaku

Jak wybrać plecak na laptopa?

Każdy użytkownik mobilnego komputera kieruje się własnymi kryteriami w wyborze laptopa. Ja cenię sobie ergonomię, organizację przestrzenną wewnątrz plecaka na laptopa oraz jego wagę całkowitą.  Spotkałam się też z opiniami, nt. wodoodporności oraz właściwości tworzyw z jakich uszyte są plecaki na komputer. Generalnie, każdy ma w tym miejscu rację, bo w przypadku decyzji o zakupie takiego plecaka, trzeba się dobrze zastanowić.

1. Określ Swoje Potrzeby2. Oszacuj Ile Planujesz Wydać na Plecak3. Zamów Plecak z Kieszenią na Laptopa

Oto czym kierują się kupujący wybierając plecak na laptopa:

Materiał / Surowiec wykonania – 32% badanychCena plecaka na laptopa – 28% badanychAspekty techniczne – 27% badanychInne właściwości – 13% badanych

Inne właściwości plecaków na laptopa – to np. gniazdo USB na power bank, wyjścia / wejścia na przewód od słuchawek, elementy odblaskowe na materiale zewnętrznym plecaków.

Ważny jest także materiał z jakiego wykonany jest plecak. Komora na laptopa powinna być dodatkowo zamortyzowana specjalistycznym materiałem: z sylikonem lub pianką. Najlepszymi materiałami z jakich może być wykonany plecak to poliester o grubym splocie oraz kordura.

Źródło: dane uzyskane dzięki uprzejmości Portalu Ino24.pl. W przypadku zapytań proszę o kontakt.

Jakie plecaki na laptopa są najczęściej wybierane?

1. Plecaki na laptopa z gniazdem USB5. Plecak do pracy, na dokumenty oraz z przedziałem na laptopa
2. Plecaki na laptopa z zabezpieczeniem anty-kradzieżowym6. Plecaki na laptopy skierowane do uczniów, przeznaczone do szkoły
3. Plecak na laptopa z kółkami7. Plecak do samolotu, spełniający wymogi bagażu podręcznego z komorą na laptop
4. Plecak z kieszenią na laptopa i aparat8. Plecaki na narzędzia, oraz komputer serwisanta

Plecaki na laptopa do 200zł? Czy to odpowiedni budżet?

Myślę, że najlepszą odpowiedzią na powyższe pytanie jest odpowiedź na inne: „Ile wart jest wasz sprzęt komputerowy?”. Często zastanawiamy się nad wydaniem 200zł na plecak, czy to nie zbyt wiele, zapominając o tym że w owym plecaku będziemy przenosić komputer wart tysiące złotych. Oczywiście to nie argument aby wydawać na plecak więcej niż 500zł, ponieważ na Polskim rynku komputerów oraz plecaków nie brakuje fasonów solidnych i w racjonalnej cenie.

Gdzie zatem kupić plecak na laptopa w najlepszej relacji jakości do ceny?

Nie piszę tego poradnika po to aby reklamować konkretne sklepy czy marki plecaków. Z drugiej strony żaden poradnik nie obejdzie się bez przykładów. Poniżej zamieszczam moim zdaniem jedne z ciekawszych przykładów. Nie są to plecaki szyte masowo, przez duże koncerny komputerowe. Właśnie dlatego, ich cena ni musi być wygórowana.

Plecak na laptopa z USB do 200zł

plecak z usbTo model który zyskał popularność stosunkowo niedawno. Na polskim rynku plecaków, modele z przegrodą na laptopa i złączem USB zaczęły pojawiać się ok 2019 roku. Widać to chociażby na podstawie historii aukcji Allegro. Jeśli lubicie analizować takie szczegóły to odsyłam Was do archiwum.allegro.pl.

Po prawej stronie możecie zobaczyć jedno ze zdjęć plecaka z kieszenią na laptopa do 15,6 cali, wyposażonego w omawiane przejście USB. Umożliwia ono:

  • komunikację z power bankiem USB, umożliwiającą bezpieczne ładowanie telefonu.
  • komunikację z słuchawkami, głośnikiem zewnętrznym.

Czy warto kupić taki plecak z USB i przegrodą na laptop?

ekspertJeśli macie w tym zakresie wątpliwości, możecie przeczytać inny poradnik przygotowany przez firmę, zajmującą się dystrybucją plecaków z Wielkiej Brytanii. Ich poradnik jaki plecak na laptopa wybrać – zyskał sobie ponad 10 000 wyświetleń w ciągu tego roku.


Nowa aplikacja antykradzieżowa do twojego plecaka

playCzasy w jakich przyszło nam żyć są coraz bardziej niepewne. Nie możemy także czuć się bezpieczni, w trakcie podróżny do pracy, w delegacji. W tramwaju, autobusie, na przystanku, musimy być czujni ponieważ złodzieje tylko czekają na nasze rozkojarzenie. W tym celu wiele marek oferujących plecaki z komorą na komputer przygotowało serię modeli antykradzieżowych. Plecaki te działają na zasadzie nadajnika z aplikacją, podobną do tej którą marka Apple instaluje w swoich smartfonach. Wiele takich i podobnych aplikacji antykradzieżowych możemy pobrać ze strony Sklepu Gooble Play lub Apple.

Zobacz Google Play Store

 


Plecak skórzany na laptopa – do biznesu i stylu eleganckiego

W tej kategorii najważniejsza jest skóra naturalna. Surowiec z jakiego wykonany jest omawiany plecak może różnić się grubością, wytrzymałością, rozciągliwością oraz odcieniem. Ciekawy przykład kolekcji plecaków na laptopa oferuje marka, która swoje korzenie datuje na rok 1989, czyli po transformacji gospodarczej.

belvederBelveder Polska to firma założona przez polskich rzemieślników. Wspólnie zatrudnia ok 9 osób, są to kaletnicy, projektancki oraz osoby pracujące w sklepie internetowym:
www.belveder.com.pl/sklep/plecaki/na-laptopa-notebooka

plecak skórzany na laptopaSkórzane plecaki na laptopa Belveder – słyną z różnorodności zastosowanych skór, są to modele ze skóry bawolej, bydlęcej, a także koziej. Model zaprezentowany po lewej stronie, jest idealny jako plecak na laptopa i dokumenty, a także książki, przybory kreślarskie. Sprawdza się zatem nie tylko z biznesie ale i jako plecak dla studenta, pracownika biura.

Podziękowania za wsparcie merytoryczne

Serdeczne podziękowania blogom zajmującym się recenzowaniem oraz wsparciem dla Klientów planującym zakup komputerów i akcesoriów peryferyjnych. Pragniemy dodać że strona serwisu „szkolaprywatna.bolesławiec” aktywnie wspiera nasz serwis Rodzinawplecaku zarówno w akcjach lokalnych (w Bolesławcu) promując nasze serwis, jak również w sektorze internetu. Wspólnie z Państwem prowadzimy konkursy na Facebooku oraz organizujemy zbiórki dla dzieci i młodzieży. W szczególności jeśli chodzi o wyposażenie szkolne i plecaki.

szkoła bolesławiec

3 thoughts on “Plecak na laptopa do 200 zł. Wybieramy najlepszy”

  1. Kochani, mam już plecak który został opisany w tym artykule. Ten szary fason z gniazdem na USB i komorą na laptopa. Zapłaciłam za niego z wysyłką 130zł (20.10.2020) w tym był już wliczony rabat 10% od ceny pierwotnej. Jeśli chodzi o obsługę to Sklep spisał się na medal. Bardzo uczynni i chętnie doradzający ludzie. Szybkość wysyłki jakiś 1-2 dni, zapakowany w 3 warstwy, foliopak, pianka amortyzująca i folia na plecaku. Co do samego plecaka mogę tylko powiedzieć, że z mężem nie możemy się dogadać „kto dziś zabiera plecak”, jest idealny, chyba będzie trzeba kupić drugi. Moja ocena produktu to 5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *